Dostępność:Dostępny
Numer katalogowy:10368
Rozdzielczość:5 Mpx
Obiektyw:stały
Ogniskowa:4 mm
Promiennik podczerwieni:do 30 metrów, do 30 metrów (White Light)
WDR:DWDR
Audio:wbudowany mikrofon i głośnik
Alarm:optyczno-dźwiękowy
Klasa szczelności:IP66
Obudowa:obrotowa
Kolor obudowy:biały
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 302 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zewnętrzna, obrotowa kamera WiFi o rozdzielczości 5 Mpx to nowoczesne rozwiązanie dedykowane do monitoringu wizyjnego na zewnątrz budynków. BCS-L-PTHOME04 wyposażona została w mikrofon oraz głośnik, umożliwia dwukierunkową komunikację audio, co sprawdza się w scenariuszach takich jak ochrona mienia czy nadzór nad wejściami. Dzięki funkcjom sztucznej inteligencji (AI), kamera potrafi precyzyjnie rozpoznać obecność człowieka, minimalizując ryzyko fałszywych alarmów. Powiadomienia o wykrytych zdarzeniach są natychmiast przesyłane do użytkownika, co pozwala na szybką reakcję. Posiada również funkcję aktywnego odstraszania i śledzenia.
Kamera oferuje kolorowy obraz przez całą dobę, dzięki wbudowanemu podwójnemu oświetlaczowi LED oraz IR, zapewniając zasięg do 30 metrów. Technologia ta pozwala na wyraźne monitorowanie w trudnych warunkach oświetleniowych, także nocą. Solidna obudowa o klasie szczelności IP66 gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne, co czyni tę kamerę idealnym rozwiązaniem do długotrwałej pracy w środowiskach zewnętrznych.
| BCS-L-PTHOME04 | |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | HOME |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS |
| Piksele | 2560(H)×1920(V) |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 80.4° V: 58.1° D: 104.8° |
| Balans bieli | Auto |
| WDR | DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2560×1920) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288)(352×240) |
| Strumień główny | 2560×1920@1~25/30fps 2560×1440@1~25/30fps 2304×1296@1~25/30fps 1920×1080@1~25/30fps 1280×720@1~25/30fps |
| Strumień drugi | (704×576)(704×480)@1~25/30fps (640×480)@1~25/30fps (352×288)(352×240)@1~25/30fps |
| Bitrate | H.264: 104~8192kbps H.265: 41~8192kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED + White Light |
| Oświetlacz | 30m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania ADC | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Kompresja audio | PCM / G.711a / G.711Mu / G.726 |
| Przechowywanie | FTP |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 256GB |
| Obsługa | Mobile App (iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 12V DC 1A |
| Pobór mocy | max 4.5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | -30°C~+55°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø111mm×140.5mm |
| Waga | 1 kg |
| Zakres PAN | 0°~345° |
| Zakres TILT | 0°~80° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | 300 presetów |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka i pojazdu mechanicznego redukuje fałszywe alarmy |
| Ai - Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai - SMD - inteligentna detekcja ruchu | SMD 3.0 |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.