Dostępność:Dostępny
Numer katalogowy:10367
Rozdzielczość:4 Mpx
Obiektyw:stały
Ogniskowa:4 mm
Promiennik podczerwieni:do 15 metrów
WDR:DWDR
Audio:wbudowany mikrofon i głośnik
Alarm:brak
Obudowa:obrotowa
Kolor obudowy:biały
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 179 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Obrotowa kamera WiFi o rozdzielczości 4MP do zastosowana wewnątrz pomieszczeń. BCS-L-PTHOME03 wyposażona została w mikrofon oraz głośnik, umożliwia dwukierunkową komunikację audio, co sprawdza się w scenariuszach takich jak ochrona mienia czy nadzór nad wejściami. Dzięki funkcjom sztucznej inteligencji (AI), kamera potrafi precyzyjnie rozpoznać obecność człowieka, minimalizując ryzyko fałszywych alarmów. Powiadomienia o wykrytych zdarzeniach są natychmiast przesyłane do użytkownika, co pozwala na szybką reakcję.
Kamera oferuje kolorowy obraz przez całą dobę, dzięki wbudowanemu oświetlaczowi IR, zapewniając zasięg do 15 metrów. Technologia ta pozwala na wyraźne monitorowanie w trudnych warunkach oświetleniowych, także nocą.
| BCS-L-PTHOME03 | |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | HOME |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' CMOS |
| Piksele | 2560(H)×1440(V) |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 80.3° V: 43.2° D: 94.3° |
| Balans bieli | Auto |
| WDR | DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4M(2560×1440) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576)(704×480) / CIF(352×288)(352×240) |
| Strumień główny | 2560×1920@1~25/30fps 2560×1440@1~25/30fps 2304×1296@1~25/30fps 1920×1080@1~25/30fps 1280×720@1~25/30fps |
| Strumień drugi | (704×576)(704×480)@1~25/30fps (640×480)@1~25/30fps (352×288)(352×240)@1~25/30fps |
| Bitrate | H.264: 104~8192kbps H.265: 41~8192kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 15m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | PCM / G.711a / G.711Mu / G.726 / MPEG2-Layer2 / G722.1 |
| Dodatkowe interfejsy | USB-C |
| Obsługa | Mobile App (iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 5V DC |
| Pobór mocy | max 5W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°C~+40°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø95.5mm×130.4mm |
| Waga | 0,25 kg |
| Zakres PAN | 0°~325° |
| Zakres TILT | -20°~100° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | 300 presetów |
| Ai - Wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka redukuje fałszywe alarmy |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.