Dostępność:Dostępny
Numer katalogowy:10364
Rozdzielczość:4 Mpx
Obiektyw:stały
Ogniskowa:2.8 mm
Promiennik podczerwieni:do 30 metrów, do 30 metrów (White Light)
WDR:WDR (120dB)
Audio:wbudowany mikrofon
Alarm:brak
Klasa szczelności:IP67
Obudowa:kopułkowa
Kolor obudowy:biały
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 822 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
BCS-L-EIP14FSR3L3 jest to kamera, która generuje obraz w rozdzielczości 4MP. Została wyposażona w oświetlacz IR + WhiteLight z zasięgiem do 30 metrów. Urządzenie posiada zewnętrzną, kopułową obudowę z klasą szczelności IP67 oraz stały obiektyw o ogniskowej 2.8 mm. Zaletą urządzenia jest funkcja poszerzonej dynamiki WDR 120dB.
| BCS-L-EIP14FSR3L3 | |
| Linia produktowa | BCS Line |
| Typ kamery | Kopułkowa |
| Rozdzielczość | 4 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.9'' CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2560(H)×1440(V) |
| RAM | 128 MB |
| ROM | 128 MB |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 94° V: 52° D: 111° |
| DORI | Detect 64m/ Observe 25m/ Recognize 13m/ Identify 6m |
| Czułość kamery | 0.006Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0006Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR) |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 20dB |
| Kompresja tła | BLC / HLC / WDR 120dB |
| Migawka | Automatyczna / ręczna, 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 4Mpx (2688x1520) / 4Mpx (2560x1440) / 3Mpx (2304x1296) / 1080p - 2Mpx (1920x1080) / 1.3Mpx (1280x960) / 720p (1280x720) / D1 (704x576 / 704x480) / VGA (640x480) / CIF (352x288 / 352x240) |
| Strumień główny | 2560×1440(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576(1~25fps) 704×480(1~30fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps~6144 Kbps H.265: 12 Kbps~6144 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień / noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED + White Light |
| Oświetlacz | 30 metrów |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/T) |
| Protokoły | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) |
| Pobór mocy | max 5.7 W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø109.9×100.9mm |
| Waga | 330 g |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.