Dostępność:Dostępny
Numer katalogowy:10388
Rozdzielczość:8 Mpx
Obiektyw:stały
Ogniskowa:2.8 mm
Promiennik podczerwieni:do 30 metrów
WDR:DWDR
Audio:wbudowany mikrofon, wyjścia: 1
Alarm:brak
Klasa szczelności:IP66
Obudowa:kopułkowa
Kolor obudowy:grafitowy
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 294 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Kamera 4-systemowa kopułowa 8Mpx wyposażona w przetwornik 1/2.8" SONY IMX415 CMOS oraz obiektyw 2.8mm
| BCS-EA28FSR3-G(H2)(2) | |
| Linia produktowa | BCS Universal |
| Typ kamery | Kopułkowa |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG CVBS |
| Rozdzielczość | 8 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.8'' Sony IMX415 CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Chipset | FH8556H |
| Piksele | 3840(H)×2560(V) |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.2 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Czułość kamery |
|
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | DWDR |
| Kompresja tła | BLC / DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1/30s~1/10000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Rozdzielczości | CVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; TVI: 8M@12.5fps, 8M@15fps; AHD: 8M@15fps; CVBS: PAL,NTSC |
| Dzień / noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 30 metrów |
| Mikrofon | Tak |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługa | Obsługa ustawień w menu OSD kamery przez rejestrator typu BCS-XVR |
| Rodzaj zasilania | 12VDC |
| Pobór mocy | max 8W |
| Kolor obudowy | Grafitowy |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | -20°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø94×80mm |
| Waga | 0,3 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.